Witaj na naszej stronie

Wolnostojące

Od dłuższego już czasu zyskują na popularności kominki wolnostojące, tzw "kozy". Daleko im co prawda, do popularności jaką cieszą się w innych krajach, jednak z roku na rok liczba zadowolonych użytkowników tego typu kominków rośnie.
Co jest powodem tej popularności ?
Bez wątpienia do podstawowych zalet jakie posiadają kominki wolnostojące należy zaliczyć łatwość i koszty ich podłączenia.

W porównaniu z tradycyjnymi kominkami są dużo mniejsze i lżejsze, co pozwala ustawić je w prawie dowolnym miejscu, (bez np konieczności wzmacniania stropu jak to może mieć miejsce w przypadku tradycyjnych wkładów), a także w pewnym sensie zapewnia odpowiednią "mobilność" - tego typu kominek dużo łatwiej przenieść w inne miejsce niż tradycyjny wkład razem z obudową.
Nie bez znaczenia jest także fakt, iż - odmiennie niż pozostałe wkłady kominkowe - nie potrzebują dodatkowej obudowy, gdyż same w sobie są ozdobą pomieszczenia, w którym stoją. Przekłada się to na koszt i łatwość instalacji
Wszystkie oferowane przez nas kominki posiadają przeszklone drzwiczki, które ułatwiają dokładania drewna do spalania, a jednocześnie pozwalają  rozkoszować się widokiem ognia.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Uwaga: na naszych stronach wykorzystujemy pliki cookies. Informacji zawartych w tych plikach używamy w celu lepszego dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników naszych usług i informacji zamieszczanych na stronie. Używane one są także do mierzenia zainteresowania poszczególnymi podstronami serwisu. Informujemy, że przeglądarki umożliwiają zmianę ustawień dotyczących tych plików. Korzystanie z przeglądarki bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że pliki te mogą zostać zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.
x