Witaj na naszej stronie

Kominki powietrzne

Bez wątpienia kominki powietrzne to najczęściej spotykane obecnie wkłady kominkowe.
O ich popularności decyduje fakt, iż tego rodzaju kominki są o wiele bardziej ekonomiczne w użytkowaniu niż otwarte paleniska, a jednocześnie zdecydowanie tańsze niż kominki z płaszczem wodnym.
Szeroki wybór wkładów w tej kategorii sprawia, iż bez problemu znajdą Państwo produkt o wysokich parametrach, spełniający wszystkie wymagania zarówno pod względem wymogów technicznych jak i ceny.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. Wkład kominkowy Antek 10 kW pryzmatyczny
 2. Wkład kominkowy Maja 12 kW pryzmatyczny
 3. Wkład kominkowy Eryk 12 kW pryzmatyczny
 4. Wkład kominkowy Zuzia 16 kW pryzmatyczny
  3 200,00 zł
  Kominki Zuzia to najczęściej sprzedawane wkłady firmy Kratki.pl. Możliwość dodatkowego wyposażenia: doprowadzenie zimnego powietrza bezpośrednio do komory spalania, , odprowadzenie popiołu. Dowiedz się więcej
 5. Wkład kominkowy Wiktor 14 kW pryzmatyczny
 6. Wkład kominkowy Oliwia 18 kW pryzmatyczny
 7. Wkład kominkowy Felix 16 kW pryzmatyczny
 8. Wkład kominkowy Amelia 25 kW pryzmatyczny
  4 300,00 zł
  Kominek Amelia jest największym wkładem kominkowym w naszej ofercie. Możliwość dodatkowego wyposażenia: odprowadzenie popiołu. Dowiedz się więcej

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Uwaga: na naszych stronach wykorzystujemy pliki cookies. Informacji zawartych w tych plikach używamy w celu lepszego dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników naszych usług i informacji zamieszczanych na stronie. Używane one są także do mierzenia zainteresowania poszczególnymi podstronami serwisu. Informujemy, że przeglądarki umożliwiają zmianę ustawień dotyczących tych plików. Korzystanie z przeglądarki bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że pliki te mogą zostać zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.
x