Witaj na naszej stronie

O nas

Jesteśmy tu dla Was

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, przygotowaną do świadczenia usług w zakresie sprzedaży zarówno kominków, jak i wszystkich artykułów niezbędnych do ich zabudowy. Pomimo, iż jako firma istniejemy od niedawna, posiadamy wieloletnie doświadczenie, któe pozwoli nam sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.

Naszą ambicją jest stworzenie w Internecie miejsca, gdzie w sposób obiektywny będzie można porównać ze sobą kominki i oprzyrządownie różnych producentów, dowiedzieć się o ich wadach i zaletach oraz dokonać satysfakcjonującego wyboru.  Dlatego też obiecujemy stale poszerzać asortyment dostępny na naszej stronie oraz wypracowywać  coraz skuteczniejsze standardy służące Państwa wygodzie i zadowoleniu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 pod numerem telefonu  502 407 675. Zapraszamy także do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy - postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

  Marcin Lenardt
   właściciel

 

Uwaga: na naszych stronach wykorzystujemy pliki cookies. Informacji zawartych w tych plikach używamy w celu lepszego dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników naszych usług i informacji zamieszczanych na stronie. Używane one są także do mierzenia zainteresowania poszczególnymi podstronami serwisu. Informujemy, że przeglądarki umożliwiają zmianę ustawień dotyczących tych plików. Korzystanie z przeglądarki bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że pliki te mogą zostać zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.
x