Witaj na naszej stronie

Polityka prywatności   została stworzona po to, aby poinformować naszych Klientów o tym, jakie dane i w jakim celu są przez nas zbierane.
W celu prawidłowego działania naszego serwisu a także dla potrzeb realizacji Państwa zamówień niezbędne jest zbieranie przez nas i przetwarzanie takich informacji jak: 
imię i nazwisko;
adres internetowy;
numer telefonu;
adres mailowy;
adres IP komputera, z którego uzyskali Państwo dostęp do naszej witryny.
Dane te są od Państwa zbierane w formie formularzy wypełnianych podczas składania zamówienia, podczas subskypcji naszego newslettera, możemy także poprosić o ich przesłanie (uzupełnienie) w formie elektronicznej na adres biuro@kominkinapiatke.pl.
Dane zbierane podczas składania zamówienia będą wykorzystane do jego realizacji - w tym celu może się okazać niezbędne ich przekazanie innemu podmiotowi - firmie spedycyjnej , firmie obsługującej transakcje płatnicze itp.
Zaakceptowanie tego faktu jest warunkiem zakupów w naszym serwisie.
W przypadku naruszenia Regulaminu naszego sklepu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego od nas przepisy prawa, możemy udostępnić Państwa dane organom wymiaru sprawiedliwości i organom ścigania.
W każdym momencie przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia bądź żądania ich usunięcia.
W żadnym przypadku dane nie będą przez naś sprzedane osobom trzecim.
Uwaga: na naszych stronach wykorzystujemy pliki cookies. Informacji zawartych w tych plikach używamy w celu lepszego dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników naszych usług i informacji zamieszczanych na stronie. Używane one są także do mierzenia zainteresowania poszczególnymi podstronami serwisu. Informujemy, że przeglądarki umożliwiają zmianę ustawień dotyczących tych plików. Korzystanie z przeglądarki bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że pliki te mogą zostać zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.
x